• Slajd_Podstrona_1

  Licencja Ministerstwa Finansów
  NR 5098/97
  Istniejemy od 1997 roku
  Posiadamy certyfikat ISO 9001

   

 • Slajd_Podstrona_2

  Licencja Ministerstwa Finansów
  NR 5098/97
  Istniejemy od 1997 roku
  Posiadamy certyfikat ISO 9001

   

Referencje

PRÄZISA Industrieelektronik
PRÄZISA Industrieelektronik
APA ARCHITEKTURA
APA Architektura
DA PROJEKT
DA Projekt
HEXAGON
HEXAGON Metrology
KB PROJEKT
KB Projekt
SELVE
SELVE Polska
SMAKI MOLISE
SMAKI MOLISE
oil page 001
Okręgowa Izba Lekarska

 

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu referencje uzyskane od naszych zadowolonych klientów

 

Oskar Srebro
2014-02-20 11:29
Z całą odpowiedzialnością polecam Biuro Lexus. Profesjonalna współpraca przebiega w miłej atmosferze, a wszystkie sprawy załatwiane są szybko i rzetelnie. Fachowa obsługa, możliwość kontaktu z całym zespołem w każdej „awaryjnej sytuacji” oraz pomoc w wyjaśnianiu wszystkich księgowych zawiłości to największe zalety usług świadczonych przez Biuro Lexus.
Natasza Słomka 2014-02-12 11:39
Dwa lata spędziłam z biurem Lexus i Panem Jackiem, od początku do końca mając poczucie, że oddałam firmę w najlepsze ręce z możliwych. Wiedziałam, że wszystko będzie załatwione na czas i supersolidnie, a jak czegoś nie rozumiałam, to zawsze ktoś z zacnej ekipy wytłumaczył mi zawiłości księgowe tak prosto i przystępnie, żeby taka blondynka jak ja zrozumiała :) I na pewno nikt tu nie traktuje klienta jako zło konieczne i utrapienie, a wręcz przeciwnie - jest tak sympatycznie i przyjacielsko, że aż się chce przychodzić do biura, nawet w niemiłej sprawie.
Michał Starobrat Webstar 2014-02-08 12:53
Biuro rachunkowe na 6 z plusem. Nie dość, że profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, to duuuuża wytrwałość i duuuuża umiejętność podejścia do klienta, nawet najbardziej wymagającego lubiącego wiedzieć wszystko. Dziękuję osobiście Pani Agnieszce za odpowiedzi na pytania nie tylko dotyczące usług księgowych :-) Jestem z biurem rachunkowym Lexus od początku i na pewno do końca prowadzonej przeze mnie działalności.
Aneta Jasinska Lis 2014-02-05 10:03
Profesjonalna obsługa w zakresie księgowości, terminowość, rzetelność, fachowość. Cechy wyróżniające to dobra organizacja, nad która czuwa właściciel Pan Jacek Czerw oraz przemiła, błyskawiczna i rzetelna obsługa klienta przez Panie: Agnieszkę Grabiec oraz Elżbietę Siwek. Polecam współpracę!

Dodaj swoją opinię

captcha
Przeładuj